Jiashan Gangping Machinery Co., Ltd.

  • Çin Jiashan Gangping Machinery Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Jiashan Gangping Machinery Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Jiashan Gangping Machinery Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Yıllık satış: >100
İhracat p.c: 80% - 90%

Giriş

Jiashan Gangping Machinery Co, Ltd Yangtze Nehri Deltası Ekonomik Çemberinde ön sırada yer almaktadır. Bu şirket Şangay'a neredeyse sıfır mesafede ve Hangzhou ve Suzhou'ya sadece 90 km uzaklıktadır. Böyle bir stratejik konumla, şirketin etrafındaki ulaşım çok uygundur.

Kayar yatak endüstrisi için bir üretim üssü olan fabrikamızın ana odakları mükemmel ürün kalitesi, optimize edilmiş üretim maliyetleri ve iyi satış sonrası servis hizmetleridir. Fabrikamız ayrıca, inovatif ürünlerin, yeni malzemelerin ve ileri teknoloji araştırmalarının uygulanmasına ve tanıtımına adamıştır. Kuruluşun seviyesini ve imajını sürekli arttırıyoruz. Grubun avantajlarının tam entegrasyonuyla, yabancı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli, düşük maliyetli ve iyi hizmetler sunabiliyoruz.

Fabrikamızın ürün portföyünde beş kategori, 20 seri ve binlerce özellik bulunmaktadır. Üretim süreçleri iyi kontrol edilir ve her ayrıntı için kesin olarak ölçülür. Üretim kesinlikle ISO9001 kalite güvence sistemi altında uygulanmaktadır.

Product App

Karakteristik özelliklerin ve malzemenin performansının birleşiminden dolayı, CCB ürünü, genel kendiliğinden çalışan yatağa göre daha yaygın olarak kullanılır ve popülerdir. İnce cidarlı yapı, küçük hacimli, hafif, AB rakorunu kullanmak için uygun. Aşınma tabakası PTFE karışımının PTFE karışımının malzeme özelliklerine bağlı olarak, zor bakım için doldurulamaz veya yakıt doldurulması zor, yağ yağlama olmaz ve daha az yağlama yağlama süresi uygundur. Kullanım sürecinde, PTFE karışımı taşlama şaftını korumak için ısırma şaftı fenomenini önlemek için bir transfer filmi oluşturur. PTFE karışımı mükemmel aşınma direnci ve düşük sürtünme katsayısına ve elastik-plastik miktarına, geniş bir temas yüzeyindeki gerilme dağılımına sahiptir, böylece ürünün taşıma kapasitesini arttırır (AB'ye bakınız); Dönme, dönme, eksenel kayma vb.

Otomotiv endüstrisi

Bu sektördeki tipik uygulamalar şunlardır:

Gaz kelebeği, fren, debriyaj pedalı, ayna ayar mekanizması, silecek, cam krikosu, açılır tavan mekanizması, joystick, araba kapı kilitleri, kapı menteşesi koltuğu emniyet kemeri germe mekanizması, ayar mekanizması, amortisör, amortisör, motor karbüratör, gövde, davlumbaz, yatay çekme çubuğu ve bilya, gaz kelebeği valfi, joystick, direksiyon cihazı, yay plakası vb.

Tarım makineleri ve gıda makineleri

Traktör, biçerdöver, (saman, saman vb.) Paketleme makinası, presleme makinası, et işleme makinaları, patates biçerdöver, ilaçlama makinası, tahıl kurutucu, ekim makinaları, bileme makinaları vb.

İnşaat makineleri, ulaşım makineleri

Ekskavatör, hidrolik asansörler, beton karıştırıcı, forklift, hidrolik silindir, kayış gergisi, vinç, harç kamyon, palet çatal kaldırma kamyonu, pnömatik asansör, buldozerler, yürüyen merdivenler, yürüyüş yolları, ağır römorklar, sıvı infüzyon cihazı, yan yükleme makinesi vb.

Ev aletleri, ticari elektrikli ev aletleri, hastane ekipmanları

Klimalar, elektrikli süpürgeler, çamaşır makineleri, dikiş makineleri, çamaşır makineleri, buzdolapları, fotokopi makineleri, yazıcılar, tarayıcılar, posta işleme sistemleri, harf sıralama cihazları, dişçilik ekipmanları, röntgen cihazları, ameliyat masaları vb.

Hidrolik endüstrisi

Klimalar, elektrikli süpürgeler, çamaşır makineleri, dikiş makineleri, çamaşır makineleri, buzdolapları, fotokopi makineleri, yazıcılar, tarayıcılar, posta işleme sistemleri, harf sıralama cihazları, dişçilik ekipmanları, röntgen cihazları, ameliyat masaları vb.

Diğer uygulamalar

Bisiklet, motosiklet, alet, iplik buharlama makinası, pistonlu testere, kesme makinası, tekstil makinası, örgü makinası, düğme makinası, paketleme sistemi, mekanik donanım, cam imalat ekipmanları vb.

Mesaj bırakın